Kariéra

Pokud následující vlastnosti odpovídají Vašemu charakteru, máte nejlepší předpoklady stát se členem našeho týmu:
  • Hledáte zajímavou práci v terénu
  • Dokážete se nadchnout pro práci
  • Chcete pracovat v dynamickém a aktivním týmu
  • Umíte se učit a zároveň předávat své zkušenosti kolegům

Aktuálně hledáme kolegy pro následující pozice:

Vrtný dělník při geologickém průzkumu

Náplň práce:
  • jednosměnný provoz, plný úvazek
  • dle pokynů předáka vykovávání činnosti u vrtné soupravy
  • řízení dopravních prostředků - zpravidla na lokalitu a zpět
  • udržování pořádku a čistoty v prostorách střediska i v terénu na místě provádění prací
  • provádění ostatních přidělených pracovních úkolů
  • provádění drobných oprav přidělené techniky
  • zvedání předmětů s hmotností nad 15kg
Požadavky:
  • vyučení v jakémkoliv oboru
  • řidičský průkaz skupiny B a C podmínkou (+E výhodou)
  • svářečský průkaz výhodou
Místo výkonu práce:
  • v terénu dle lokalit, převážně v Praze a Středočeském kraji, částečně na provozovně, Praha - Zbraslav
Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem a pracovním výsledkům.