Vrtání studní - Kariéra

Aktuálně hledáme kolegy pro pozice - Vrtný dělník při geologickém průzkumu

Nezávazně kontaktovat

Pokud následující vlastnosti odpovídají Vašemu charakteru, máte nejlepší předpoklady stát se členem našeho týmu:

- Hledáte zajímavou práci v terénu

- Dokážete se nadchnout pro práci

- Chcete pracovat v dynamickém a aktivním týmu

- Umíte se učit a zároveň předávat své zkušenosti kolegům

Aktuálně hledáme kolegy pro pozici vrtný dělník při geologickém průzkumu

Náplň práce:

- jednosměnný provoz, plný úvazek

- dle pokynů předáka vykovávání činnosti u vrtné soupravy

- řízení dopravních prostředků - zpravidla na lokalitu a zpět

- udržování pořádku a čistoty v prostorách střediska i v terénu na místě provádění prací

- provádění ostatních přidělených pracovních úkolů

- provádění drobných oprav přidělené techniky

- zvedání předmětů s hmotností nad 15kg

Požadavky:

- vyučení v jakémkoliv oboru

- řidičský průkaz skupiny B a C podmínkou (+E výhodou)

- svářečský průkaz výhodou

Místo výkonu práce:

- v terénu dle lokalit, převážně v Praze a Středočeském kraji, částečně na provozovně, Praha - Zbraslav

Nabízíme finanční ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem a pracovním výsledkům.